Zamknij

Akcesoria pogrzebowe - trumny, urny, wieńce

ornament

Pogrzeb słusznie nazywany jest ostatnim pożegnaniem, gdyż wtedy ostatni raz w życiu widzimy Bliską nam Osobę. Nic więc dziwnego, że Rodzina Zmarłego – a wraz z nią każdy z pracowników Zakładu Pogrzebowego Roch&Abel z Wrocławia – pragnie, aby to ostatnie pożegnanie było jak najpiękniejsze. W tym celu czynimy wszystko, aby zadbać o każdy szczegół. Nie tylko dotyczy to drobiazgowego ustalenia przebiegu uroczystości żałobnych, ale także właściwego wyboru akcesoriów pogrzebowych. Wyboru tego dokonują Bliscy Zmarłego, opierając się na Jego woli. Wiemy jednak, że niejednokrotnie dokonanie tego wyboru może nastręczać dużych trudności, dlatego staramy się pomóc Rodzinie Zmarłego w tych trudnych chwilach i kwestiach.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Roch&Abel we Wrocławiu obejmuje różnorodne utensylia pogrzebowe. Są wśród nich trumny, urny, krzyże i tabliczki, książeczki do nabożeństwa, różańce oraz pamiątkowe obrazki.

Lata doświadczenia sprawiły, że jedną z nadrzędnych zasad naszego działania jest indywidualna troska o Klienta. Staramy się dobrze poznać jego oczekiwania, potrzeby oraz możliwości, aby móc odpowiedzieć na nie w sposób możliwie najbardziej satysfakcjonujący. Posiadamy wiele rodzajów i modeli trumien oraz urn w różnych wariantach cenowych. Dzięki temu każdy Klient – niezależnie od stopnia zamożności – może wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni.

Oferujemy Państwu trumny ze starannie wyselekcjonowanych rodzajów drewna (m.in. dąb, olcha, sosna, buk) pochodzące od sprawdzonych producentów. Dzięki temu wiemy, że produkty które proponujemy, charakteryzują się najwyższą jakością tak w wykonaniu, jak również w wykończeniu.

Nieodłącznym elementem każdej uroczystości pogrzebowych jest jej oprawa florystyczna, na którą składają się wieńce, wiązanki oraz inne kompozycje kwiatowe. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu Klientów oferujemy różnorodne wieńce, półwieńce, poręczne wiązanki, kompozycje na trumnę oraz kosze kwiatowe na urnę. Gwarantujemy Państwu że dołożymy wszelkich starań, aby kwiaty na pogrzeb były zawsze świeże oraz ułożone według najlepszych zasad sztuki kwiaciarskiej.

akcesoria pogrzebowe