Zamknij

Kosmetyka pośmiertna i tanatopraksja

ornament

Roch&Abel to zakład pogrzebowy we Wrocławiu, który dysponuje nowoczesną infrastrukturą. Pozwala ona na świadczenie usług kosmetyki pośmiertnej oraz tanatopraksji, czyli balsamacji. Posiadanie własnej chłodni oraz pomieszczenia, w którym przygotowujemy Zmarłych do ostatniej drogi jest bardzo ważne, gdyż daje nam pełną autonomię – a Państwu gwarancję, że ciało Bliskiej Osoby w godnych warunkach oczekuje dnia pogrzebu.

W Zakładzie Pogrzebowym Roch&Abel za wykonywanie zabiegów kosmetyki pośmiertnej odpowiedzialny jest Pan Witold Klimas – doświadczony tanatokosmetyk od lat 70 ubiegłego wieku. Znany jest ze swojej dokładności oraz niezwykłego szacunku względem Osób Zmarłych i ich Rodzin.

Wiemy dobrze, jak ważne jest, aby Osoba Zmarła w czasie ostatniego pożegnania wyglądała najbardziej korzystnie w ostatniej drodze swojego życia. Dlatego w czasie wszelkich zabiegów – pielęgnacji i kosmetyki ciała Zmarłego – dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzić je jak najstaranniej oraz z użyciem najnowocześniejszych i sprawdzonych środków kosmetycznych.

Troska o wygląd Zmarłego jest jednym z naszych priorytetów. Jest to dla nas tak samo ważne, jak dla Państwa. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy zaufania nikogo, kto powierza nam ciało Osoby Zmarłej.

kosmetyka pośmiertna