Opinie

ozdoba

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
30 wpisów.
Błażej T. napisał/a 11 lipca 2023
Roch&Abel to solidna firma. Bardzo duże wsparcie i sprawne załatwienie formalności. Ceremonia na wysokim poziomie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Personel empatyczny i pomocny. Polecam.
Agnieszka. K napisał/a 17 kwietnia 2023
Dziękuję za Waszą życzliwość, dyskrecję i zaangażowanie w organizację pogrzebu. Jesteście zespołem wyjątkowych ludzi, którzy potrafią zadbać o każdy szczegół i zawsze służą pomocą w każdej sytuacji. Wasza wrażliwość i troska pomogły mi przejść przez ten trudny okres, a profesjonalizm pozwolił na godne pożegnanie mojego bliskiego.
Grażyna. L napisał/a 13 marca 2023
Do organizacji pogrzebu w tej firmie przekonała mnie rozmowa z pracownikami, którzy już na początku kontaktu wykazali się ogromnym zaangażowaniem i doświadczeniem. Cała ceremonia przebiegła bez zarzutu oraz na najwyższym poziomie. Wszystkie formalności urzędowe przejęli pracownicy, którzy odciążyli nas w tym bolesnym momencie. Jest to miejsce godne zaufania.
Karolina. Z napisał/a 14 lutego 2023
Firma na najwyższym poziomie, wsparcie i kompleksowa opieka już od pierwszego kontaktu. Piękna oprawa muzyczna i florystyczna. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą pomogli nam z dopełnieniem wszelkich formalności urzędowych.
Witold.P napisał/a 9 stycznia 2023
Podziękowania dla zakładu za swoje indywidualne podeście oraz za okazanie ciepła i zrozumienia. Zakład pogrzebowy odciążył nas w formalnościach urzędowych, posiadając przy tym bardzo przystępne ceny.
Ewa Tomoń napisał/a 14 grudnia 2022
Najlepszy zakład pogrzebowy we Wrocławiu, profesjonalne podejście do klienta i bardzo miła obsługa. Przystępne ceny oraz najwyższa jakość
Anastazja B napisał/a 24 listopada 2022
ze wszystkich firm w centrum Wrocławia w jakich prosiliśmy o wycenę pogrzebu w firmie Roch byli najtańsi, pogrzeb był taki jak chcieliśmy więc śmiało polecam.
Lidia Kamrowska napisał/a 17 listopada 2022
Wraz z moimi krewnymi pochowaliśmy bliską nam osobę, był to bardzo ciężki czas dla nas, ale dzięki skorzystaniu z usług zakładu otrzymaliśmy pomoc na każdej płaszczyźnie od wyboru trumny po wybór kwiatów. Mieliśmy bardzo dużo pytań, ale nie zostaliśmy bez odpowiedzi, ogromny profesjonalizm
Katarzyna Pietrzak z rodziną napisał/a 17 października 2022
Piszę ponieważ mam bardzo dobra opinie o waszej firmie, dobrze że spisaliście i chciałam za to podziękować.
Paulina O. napisał/a 31 sierpnia 2022
Bardzo dobra firma pogrzebowa, nie wiem czy gdzieś można jeszcze znaleźć taniej bo my szukaliśmy w kilku firmach i zakład Roch dał nam najlepsza propozycje.
Mirka napisał/a 8 lipca 2022
Bardzo przyjemna Pani w biurze, dużo wyjaśniła i miała do mnie i siostry wiele cierpliwości. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc,
Jarosław napisał/a 14 czerwca 2022
Uważam ze Roch to dobra firma, pogrzeb był jak chcieliśmy tradycyjny bez udziwnień, polecam.
Beata Ł. napisał/a 12 maja 2022
Bardzo miła obsługa w biurze. Od początku otrzymałam duża wsparcia. Chciałabym również wyrazić słowa podziękowania dla pracowników odpowiedzialnych za obsługę pogrzebu, gdyż wykazali się wielkim taktem i szacunkiem. Polecam firmę Roch&Abel.
Dominika Iwan napisał/a 29 marca 2022
Dziękuję firmie Roch&Abel za pięknie zorganizowaną uroczystość pogrzebową. Jestem pod ogromnym wrażeniem waszego podejścia do klienta i sprawnego załatwienia wszelkich formalności. Dziękuje za pomoc, zaangażowanie i piękne pożegnanie.
Danuta Lewandowska z rodziną napisał/a 17 marca 2022
Pracownicy wywiązali się doskonale z powierzonych zadań. pochówek dotyczył naszego Taty i był na Osobowicach Z tego miejsca dziękujemy z cała rodzina i polecamy firmę pogrzebową Roch
Olimpia D. napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmię Roch&Abel za organizację uroczystości pogrzebowej mojego dziadka Antoniego B. Jesteście bardzo dobrą firmą, która do klienta podchodzi z szacunkiem, a wasza obsługa świadczy o doświadczeniu i empatii. Będę was polecać.
Małgorzata Sobińska napisał/a 5 listopada 2021
Dziękuję firmę Roch&Abel za przygotowanie tak wzruszającej uroczystości pogrzebowej. Jestem wam ogromnie wdzięczna za wasze doświadczenie i zaangażowanie, jakie wykazaliście przy przygotowaniu do pogrzebu mojej babci.
Zuzanna J. napisał/a 7 października 2021
Organizacja pogrzebu odbyła się bardzo sprawnie, a obsługa ceremonii w sposób wyjątkowo godny. Dlatego chciałam podziękować wszystkim pracownikom zakładu ROCH&ABEL za wsze doświadczenie i zaangażowanie. Nie mogłam wybrać lepszej firmy. Dziękuję.
Jakub Niebioń napisał/a 17 czerwca 2021
Roch&Abel to bardzo dobra firma. Dobry kontakt, sensowna organizacja, sprawne załatwienie formalności. Ceremonia na wysokim poziomie, obsługa pogrzebu pierwsza klasa. Tego właśnie oczekiwałem od zakładu pogrzebowego - konkretnej pomocy i doświadczenia. Bardzo polecam.
Marcin D. napisał/a 29 kwietnia 2021
Polecam ten zakład pogrzebowy. Nie ma we Wrocławiu lepszego miejsca, któremu można zaufać w organizacji tak trudnego dnia, jakim jest pogrzeb. Pracownicy podeszli do moich próśb indywidualnie - widać, że to miejsce, które ma doświadczenie w swoim fachu i pracownicy wiedzą, co robią, ale są też taktowni i wyrażają się z szacunkiem. Przy utracie ukochanego dobrze było usłyszeć, że pracownicy wszystkiego dopilnują i bym ja się nie martwiła detalami. Faktycznie wszystko było dopilnowane. Dziękuję za organizację pogrzebu.