Opinie

ozdoba

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
24 wpisy.
Jadwiga B. napisał/a 4 września 2020
Nie wiem czego oczekują inne rodziny ale chciałam z Bratem żeby Tatuś był pochowany godnie ale bez zbędnej przesady. Pani w biurze zapewniła nas, że skromniejsze ceremonie z odpowiednio dobranymi dodatkami też są odpowiednio przez nich przeprowadzone i że będzie naprawdę ładnie, Dotrzymali słowa i za to polecam zakład usług pogrzebowych Roch.
Paweł napisał/a 5 sierpnia 2020
Gdybym miał opisać jednym słowem, dlaczego zdecydowałem się na współpracę z tym zakładem pogrzebowym oraz dlaczego polecam każdemu tą firmę - byłoby to słowo renoma. Jest to miejsce, gdzie znajdziemy doświadczonych pracowników, którzy tak dyskretnie dopilnują wszelkich formalności i współpracują na poziomie z klientami, dzięki czemu przejście przez ten trudny czas, jakim jest niewątpliwie strata bliskiej osoby oraz jej pochówek jest choć trochę lżejsze. Polecam każdemu ten zakład pogrzebowy, ponieważ jest to renomowana firma, która ma duże doświadczenie i doskonałych pracowników.
M. Tarnowska napisał/a 15 maja 2020
Pełen profesjonalizm, życzliwość, empatia, ciepło, zrozumienie w bólu. Wprost nie mam słów, aby opisać jakość obsługi, jaką otrzymałam. Zakład pogrzebowy zadbał o to, aby ostatnia droga mojego męża odbyła się dokładnie tak, jak on tego chciał. Bez pomocy Państwa pracowników nie poradziłabym sobie w tym trudnym momencie. Serdecznie dziękuję jeszcze raz za okazane mi wówczas wsparcie. Będę polecała Państwa usługi.
Agata z rodziną napisał/a 21 lutego 2020
Pragnę polecić usługi zakładu pogrzebowego Roch&Abel. Bardzo duży wybór trumien. Szeroka gama usług do wyboru. Pracownicy służą radą i pomagają w załatwieniu formalności. Są bardzo zaangażowani, wyróżniają się wysoką kulturą. Pochówek był naprawdę piękny, a szczególnie zachwycała oprawa muzyczna, która nadała mu powagę. Zakład pogrzebowy zadbał praktycznie o wszystko, by ulżyć naszej rodzinie w tym smutnym momencie.