Opinie

ozdoba

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
31 wpisów.
Marcin D. napisał/a 29 kwietnia 2021
Polecam ten zakład pogrzebowy. Nie ma we Wrocławiu lepszego miejsca, któremu można zaufać w organizacji tak trudnego dnia, jakim jest pogrzeb. Pracownicy podeszli do moich próśb indywidualnie - widać, że to miejsce, które ma doświadczenie w swoim fachu i pracownicy wiedzą, co robią, ale są też taktowni i wyrażają się z szacunkiem. Przy utracie ukochanego dobrze było usłyszeć, że pracownicy wszystkiego dopilnują i bym ja się nie martwiła detalami. Faktycznie wszystko było dopilnowane. Dziękuję za organizację pogrzebu.
Barbara i Danuta napisał/a 22 kwietnia 2021
Razem z siostrą chciałyśmy podziękować za piękną organizację pogrzebu naszej mamy. Uroczystość pogrzebowa była wzruszająca, a pracownicy zakładu bardzo pomocni. Dziękujemy za wsparcie.
Krzysztofa O. z rodzina napisał/a 16 marca 2021
Bardzo polecam ten zaklad. Mama miala taki pogrzeb jakiego sobie zyczyla. Tradycyjny ale godny i wzruszajacy. Bez naciagania cen. Zaklad przejal na siebie wszystkie obowiazki: zalatwiania w urzedach, kwiaty, przewoz Mamy z innego miasta. Panie w biurze byly caly czas z nami w kontakcie telefonicznym i sluzyly rada i pomoca w tak ciezkim czasie. Profesjonalnie, zyczliwie, z wspolczuciem. Pan trebacz byl rewelacyjny . Zagral zamowione przez nas utwory, mimo ze ich nie mial w swoim repertuarze. Przygotowanie miejsca na cmentarzu wokol grobu bylo bardzo ladne. Pare lat wczesniej byl chowany nasz Tato przez zaklad Gloria czego do tej pory zalujemy. Finansowo bylam mile zaskoczona cena uslugi. Widac,ze ten zaklad nie chce sie wzbogacac na ludzkim nieszczesciu. Mojej rodzinie bardzo podobala sie cala ceremonia pochowku. Dziekuje jeszcze raz za pomoc. Na pewno bede was polecac dalej.
Anna T. z rodziną napisał/a 16 lutego 2021
Pomogli przy pogrzebie Taty gdy inna firma nam odmówiła bo był chory na Covid. Bardzo dobrzy ludzie, polecam serdecznie ich usługi.
Marta Kordalewska z rodziną napisał/a 10 lutego 2021
Bardzo dobry i tani zakład pogrzebowy we Wrocławiu, polecam wszystkim którzy chcą godnego i tradycyjnego pogrzebu ale bez naciągania na niepotrzebne według mnie wydatki.
Tomasz napisał/a 23 października 2020
Polecam zakład pogrzebowy Roch, wyliczyli ceremonie taniej niż konkurencja a Pani w biurze była bardzo miła i pomocna.
Patrycja Orzechowska napisał/a 18 września 2020
Ceremonia pogrzebowa mojego brata była przepiękna, o ile można powiedzieć tak o pogrzebie. Zakład przejął na siebie wszystkie obowiązki. Nie musiałam przejmować się nawet kwiatami, czy transportem na stypę, którą notabene pomogli mi zorganizować. Ostatecznie jedyne co musiałam zrobić, to być tam i skupić się na samej żałobie. Bardzo dziękuję, byliście dla mnie ogromną pomocą!
Jadwiga B. napisał/a 4 września 2020
Nie wiem czego oczekują inne rodziny ale chciałam z Bratem żeby Tatuś był pochowany godnie ale bez zbędnej przesady. Pani w biurze zapewniła nas, że skromniejsze ceremonie z odpowiednio dobranymi dodatkami też są odpowiednio przez nich przeprowadzone i że będzie naprawdę ładnie, Dotrzymali słowa i za to polecam zakład usług pogrzebowych Roch.
Paweł napisał/a 5 sierpnia 2020
Gdybym miał opisać jednym słowem, dlaczego zdecydowałem się na współpracę z tym zakładem pogrzebowym oraz dlaczego polecam każdemu tą firmę - byłoby to słowo renoma. Jest to miejsce, gdzie znajdziemy doświadczonych pracowników, którzy tak dyskretnie dopilnują wszelkich formalności i współpracują na poziomie z klientami, dzięki czemu przejście przez ten trudny czas, jakim jest niewątpliwie strata bliskiej osoby oraz jej pochówek jest choć trochę lżejsze. Polecam każdemu ten zakład pogrzebowy, ponieważ jest to renomowana firma, która ma duże doświadczenie i doskonałych pracowników.
M. Tarnowska napisał/a 15 maja 2020
Pełen profesjonalizm, życzliwość, empatia, ciepło, zrozumienie w bólu. Wprost nie mam słów, aby opisać jakość obsługi, jaką otrzymałam. Zakład pogrzebowy zadbał o to, aby ostatnia droga mojego męża odbyła się dokładnie tak, jak on tego chciał. Bez pomocy Państwa pracowników nie poradziłabym sobie w tym trudnym momencie. Serdecznie dziękuję jeszcze raz za okazane mi wówczas wsparcie. Będę polecała Państwa usługi.
Agata z rodziną napisał/a 21 lutego 2020
Pragnę polecić usługi zakładu pogrzebowego Roch&Abel. Bardzo duży wybór trumien. Szeroka gama usług do wyboru. Pracownicy służą radą i pomagają w załatwieniu formalności. Są bardzo zaangażowani, wyróżniają się wysoką kulturą. Pochówek był naprawdę piękny, a szczególnie zachwycała oprawa muzyczna, która nadała mu powagę. Zakład pogrzebowy zadbał praktycznie o wszystko, by ulżyć naszej rodzinie w tym smutnym momencie.