Oprawa pogrzebu

ozdoba

Oprawa pogrzebu nadaje całej uroczystości godności i podniosłości. Muzyka i kwiaty to szczegóły, które dopełniają pogrzeb i sprawiają, że wszystko odbywa się z szacunkiem. Zakład pogrzebowy Roch&Abel we Wrocławiu wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom Klientów i w swoich usługach oferuje również fotorelację z uroczystości ceremonii pogrzebowej.

Wiązanka i wieniec są nieodłącznymi elementami każdego pogrzebu. Kwiaty symbolizują bowiem nasz szacunek do Zmarłego oraz w subtelny i dyskretny sposób informują o naszych emocjach. W zakładzie pogrzebowym ROCH&ABEL na Państwa życzenie pracownicy przygotowują wieńce i półwieńce o okrągłej podstawie lub w kształcie serca, które zawsze wykonane są z najładniejszych roślin żywych lub sztucznych. Każdy wieniec i wiązanka wieńczy szarfa pogrzebowa, na której zostaną wyrażone słowa pożegnania.

oprawa kwiatowa

Muzyka na pogrzeb

Pracownicy zakładu przykładają również dużą uwagę do muzyki, która będzie towarzyszyć Zmarłemu w Jego ostatniej drodze. W naszym repertuarze posiadamy najpopularniejsze utwory żałobne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie ceremonii pogrzebowej zagrała muzyka wybrana przez Państwa.

Zakład pogrzebowy ROCH&ABEL we Wrocławiu oferuje również usługę profesjonalnego fotografa, który wykona fotorelację ceremonii pogrzebowej. Zdjęcia te wyróżniają się ogromną subtelnością, a fotograf to człowiek o ogromnym takcie. Dzięki temu każde zdjęcie wykonane w dniu pogrzebu zatrzyma w kadrze emocje i tęsknotę wszystkich zebranych na pogrzebie Państwa bliskiego.

W tym ważnym dniu pracownicy zakładu pogrzebowego zrobią wszystko, aby ceremonia ostatniego pożegnania mogła odbyć się zgodnie z Państwa oczekiwaniami.