Zamknij

Transport Zmarłych

ornament

Jak wszystkie usługi pogrzebowe, tak i transport Zmarłych – zarówno krajowy, jak też zagraniczny – obwarowany jest wieloma przepisami. W kraju zamieszkania Osoby Zmarłej wykonywany jest bardzo często przez tę samą firmę, która jest odpowiedzialna za organizację pogrzebu. W przypadku transportu zagranicznego wymagane jest od firmy pogrzebowej nie tylko większe zaangażowanie, doświadczenie, ale i większy nakład środków materialnych, finansowych oraz ludzkich.

Jedynie wyspecjalizowane zakłady pogrzebowe dysponują odpowiednim zapleczem samochodowym, aby móc sprawnie przetransportować ciało Zmarłego na krótsze bądź dłuższe dystanse. Takim właśnie zakładem pogrzebowym jest Roch&Abel, który posiada specjalistyczny tabor samochodowy, doświadczonych kierowców oraz pracowników, dla których skomplikowana logistycznie procedura transportu Zmarłych nie ma tajemnic. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca Europy oraz zadbać o przygotowanie oraz wykonanie przewozu Zmarłych do Polski bądź z Polski.

Nasze karawany posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, zaś pracownicy odznaczają się odpowiednią wiedzą oraz szerokim doświadczeniem w organizacji usług transportowych. To doświadczenie pozwala na uzyskanie koniecznych pozwoleń oraz sprawne przeprowadzenie wszelkich procedur.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez całą dobę. Każdy przypadek rozpatrujemy w sposób indywidualny, starając się dopasować ofertę do Państwa potrzeb.

W imieniu rodziny dopełniamy formalności w konsulatach, szpitalach, komisariatach policji, sanepidzie, starostwach, urzędach miejskich oraz na cmentarzach.

transport zmarłych