Zamknij

Usługi pogrzebowe

ornament

Formą pochówku, nadal bardzo często wybieraną, jest pogrzeb tradycyjny. Nazywamy tak ceremonię żałobną, której towarzyszy trumna z ciałem Zmarłego, składana w ostatnim etapie uroczystości do ziemi lub grobu murowanego. Zakład Pogrzebowy Roch&Abel we Wrocławiu ma doświadczenie w organizacji pogrzebów zarówno w tradycyjnej formie, jak tej z kremacją. Przygotowujemy pogrzeby z obrzędami religijnymi oraz z ceremoniami świeckimi.

Całodobowo jest czynne nasze pogotowie pogrzebowe, przez które mogą Państwo zlecać naszej firmie przewozy Osób zmarłych z domów, szpitali oraz hospicjów do chłodni. Tam, w godnych warunkach, ciało Zmarłego jest profesjonalnie przygotowywane do pochówku przez przez doświadczonych tanatokosmetyków.

Dla wygody swoich Klientów Zakład Pogrzebowy Roch&Abel Wrocław oferuje możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu. Ponadto, zdając sobie sprawę, jak bardzo obciążające są wszystkie procedury urzędowe dla ludzi pogrążonych w żałobie, zajmujemy się formalnościami urzędowymi – także związanymi z uzyskiwaniem zasiłków ZUS, KRUS, WBE, SW czy MSWiA.

Zakład Pogrzebowy Roch&Abel we Wrocławiu dba o uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowych. Współpracujemy z instrumentalistami, którzy dbają o odpowiednią oprawę muzyczną na pogrzebie. Wśród najczęściej zapraszanych muzyków jest organista, trębacz oraz skrzypek. Jeśli Klient sobie tego życzy – w ceremoniach pogrzebowych może uczestniczyć również orkiestra.

Jeśli Państwo tego pragną, jesteśmy w stanie zorganizować też oprawę fotograficzną oraz filmową, a także zadbać o stworzenie i zamieszczenie w odpowiednich miejscach klepsydr oraz nekrologów.

W razie potrzeby wynajmujemy autokary oraz minibusy do przewozu gości żałobnych, pomagamy także w zorganizowaniu stypy i wyborze wieńców pogrzebowych.

pogrzeby